Forgalmi rend változás

Tájékoztatjuk Betegeinket, hogy az Állami Szívkórház Liliom utcai gazdasági bejárata 2021. január 18. és várhatóan 2021. október 01. közötti időszakban kivitelezés organizációja miatt lezárásra kerül.

Kórházunk területére a fent jelzett időtartam alatt gépjárművel csak a Magyar Honvédség Egészségügyi Központ balatonfüredi telephelyének Szabadság utca 5. szám alatti portáján keresztül lehet behajtani. Kórházunk belső parkolási rendje változatlan marad, ugyanakkor a körforgalmi rend megfordul. A Honvéd Kórház portáján történő behajtást követően, a garázs épület mellett elhaladva nyílik lehetőség a mentőbeálló és az ambulancia bejárat megközelítésére. A változás táblákkal kerül kijelölésre.
Kórházunkba tervezett érkezésük kapcsán kérem, hogy vegyék figyelembe a fentiek miatt esetlegesen megnövekedő belépési időszükségletet.

A környező utcák parkolási rendjében történő változásokról a Balatonfüredi Közös Önkormányzati Hivatal gondoskodik, kérjük, kísérjék figyelemmel az erről szóló lakossági tájékoztatókat.

Balatonfüred, 2021. január 7.