Prof. Dr Veress Gábor könyvbemutató

2019.09.20. Anna Grand Hotel

Könyvet írt Dr. Veress Gábor a füredi Szívkórházról,

300 ÉVES MÚLT JELES ORVOSAI A SZÍVKÓRHÁZBAN címmel.

Balatonfüreden az Anna Grand Hotel zsúfolásig megtelt Dísztermében Prof. Dr. Veress Gábor a Szívkórház főigazgatója ismertette a

300 éves múlt jeles orvosai a Szívkórházban 1702-2019 című könyvét.

A könyvbemutatón megjelent Horváth Ildikó államtitkár is. Köszöntőt mondott a könyvet kiadó Balatonfüred Városért Közalapítvány kuratóriumi elnöke, Molnár Judit és Bóka István polgármester, valamint Mécs Károly színművész is. Dr. Bóka István polgármester is hangsúlyozta az intézetben folyó magas szakmai tevékenységet.

A bemutató végén Hábetler András operaénekes világslágereket adott elő Veress Gábor professzor zongorakíséretével.

Az előadás után a Professzor Úr dedikálta a könyvét.

A könyvbemutatóról az interneten is megjelent cikk, az alábbi linkre kattintva az oldal megnyílik: